Taśmy transportujące siatkowe - stalowe

Swoje zastosowanie znajdują one w wielu obszarach przemysłowych, między innymi w ceramice, szklarstwie, w urządzeniach chłodniczych i piekarniczych oraz w przemyśle metalowym i elektrycznym – oferujemy taśmy transportujące, które mogą być wykonane ze stali zwykłej, nierdzewnej lub ocynkowanej. Naszym klientom proponujemy kilka modeli transportujących, które pod względem parametrów i wymiarów mogą być dopasowane pod konkretne wymagania każdego zleceniodawcy. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości oraz zaawansowanemu zapleczu technologicznemu, wszystkie wytwarzane przez nas produkty transportujące cechują się dużą wytrzymałością i żywotnością.

Prętowe

Taśmy prętowe

Prętowe są idealne do transportu lekkich produktów, najczęściej wykorzystywane w przemyśle spożywczym w wielu procesach produkcji.


Spiralne

Taśmy spiralne

Model spiralny jest "matką wszystkich taśm metalowych" i ma praktycznie nieskończoną liczbę wersji i aplikacji, od super-silnych (dla ciężkich ładunków na dużych szerokościach lub bardzo gorących produktów) do wariantów o bardzo gęstych splotach dla małych produktów lub luźnych produktów wymagających stabilnego podparcia.


Pętlicowe

Taśmy pętlicowe

Modele pętlicowe - dzięki połączeniu płaskiej, stabilnej powierzchni z wytrzymałością metalu - są doskonale przystosowane do przenoszenia zarówno ciężkich ładunków, jak i lekkich, kruchych i nietrwałych produktów, które wymagają dobrego podparcia od przenośnika taśmowego.


Do przenośników spiralnych

Taśma łukowa

TwenteFlex to innowacyjnie zaprojektowane spiralne taśmy transportowe bez złączy spawanych, które były najsłabszym elementem dotychczasowych modeli. W wariantach TwenteFlex spawy zastąpiono wygięciem prętów poprzecznych o 180 stopni i zabezpieczono ich końce mechanicznie aby się nie wypinały. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawiło, że TwenteFlex są najsilniejszymi i najbardziej niezawodnymi taśmami łukowymi w przemyśle spożywczym.