EZP LS ZGARNIACZ

EZP-LS

Wiele przenośników i urządzeń mobilnych ma ograniczoną przestrzeń, dla tego zgarniacz musi być mały i zwarty. Nowy zgarniacz czołowy EZP-LS oferuje wysoką wydajność czyszczenia przy zwartej konstrokcji.

   

EZP1 ZGARNIACZ CZOOWY

EZP1

EZP1 to niestandardowy zgarniacz czołowy z litym ostrzem do montażu na bębnie napędowym. Zawiera wyjątkowe pojedyncze ostrze, które łączy w sobie prosty montaż, szybką konserwację i efektywne wyniki czyszczenia w przystępnej cenie.

   

MSP ZGARNIACZ CZOOWY

MSP

Zgarniacz czołowy MSP do pracy standardowej z ostrzami które montuje się na bębnie napędowym nie jest przeciętnym urządzeniem do zgarniania. Jest to wytrzymała konstrukcja do kopalni, która łączy w sobie prostą instalację "zrób to sam",szybką konserwację i skuteczne wyniki zgarniania w przystępnej cenie.

 
 

MMP ZGARNIACZ CZOOWY

MMP

W kamieniołomie oraz przy głównej kruszarce i składowiskach, gdzie szersze taśmy poruszają się z większą prędkością,potrzebujesz zgarniacza, który wytrzyma trudniejsze warunki. Zgarniacz MMP radzi sobie z tymi trudnymi warunkami, w których standardowy zgarniacz nie jest wystarczająco wytrzymały, ale zgarniacz do pracy ciężkiej jest zbyt mocnym rozwiązaniem.

   

MHP ZGARNIACZ CZOOWY

MHP

Zgarniacz czołowy MHP działa w najgorszych warunkach dzięki najbardziej odpornemu na ścieranie poliuretanowemu ostrzu, jakie oferuje Flexco. Posiada wiele opcji ścieżek materiałowych i wydłużone długości belek, aby zapewnić idealne dopasowanie do aplikacji. Ogromne ostrze zapewnia dłuższą żywotność, dzięki czemu zgarniacz ten świetnie wykonuje swoje zadania.

   

MHCP ZGARNIACZ CZOOWY

MHCP

Kartridżowy zgarniacz czołowy MHCP do pracy ciężkiej wyposażony jest w segmentowe ostrza SuperShear™, które zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać najbardziej uciążliwe warunki, takie jak mokra, lepka szamota, i utrzymać stałą siłę czyszczenia. Masywne ostrza mają dłuższą żywotność, a także funkcję szybkiej wymiany wkładu ostrza. Jest to ekstremalnie wytrzymały zgarniacz, który wykonuje swoje zadanie – i wymaga minimalnej konserwacji.

 
 

MXP ZGARNIACZ CZOOWY

MXP

Zgarniacz czołowy MXP jest największym i najbardziej wytrzymałym zgarniaczem, jaki oferuje Flexco. Zaprojektowany z myślą o wytrzymałej konstrukcji, MXP może pochwalić się belką o średnicy 8” (200 mm) i ostrzem o wysokości 19-3/8” (490 mm). Zapewnia to optymalne czyszczenie na największych bębnach i najszerszych taśmach w najtrudniejszych zastosowaniach, jakie oferuje przemysł wydobywczy.

   

H ZGARNIACZ CZOOWY

H

Zgarniacz czołowy Flexco H-Type®z ostrzami V- lub osłoniętymi V-Tips został zaprojektowany do montażu na bębnie napędowym w celu usuwania materiału przyklejonego do taśmy. Potwierdzona wydajność jako najbardziej efektywny zgarniacz czołowy na taśmach z połączeniem wulkanizowanym, do transportu węgla, rudy żelaza, boksytu, i twardych kamieni.

   

HXF 2 ZGARNIACZ CZOOWY

H-XF2

Zgarniacz czołowy Flexco H-Type® z końcówkami XF2 lub XF jest przeznaczony do umieszczenia na bębnie napędowym w celu usunięcia materiału przyklejonego do taśmy. Sprawdzona wydajność przez ponad 20 lat jako najskuteczniejszy zgarniacz wstępny do transportu materiałów i zastosowań, takich jak wydobycie węgla, rudy żelaza, boksytów i twardych skał.