SPIRALNA TAŚMA TwenteFlex

TwenteFlex AcetalTwenteFlex to innowacyjnie zaprojektowana taśma spiralna bez złączy spawanych, które były najsłabszym elementem dotychczasowych taśm. W taśmach TwenteFlex spawy zastąpiony wygięciem prętów poprzecznych o 180 stopni  i zabezpieczono ich końce mechanicznie aby się nie wypinały. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawiło że TwenteFlex są najsilniejszymi  i najbardziej niezawodnymi taśmami łukowymi  w przemyśle spożywczym.

 

 

Więcej…

 

 

KRĄŻNIKI STABILIZUJĄCE POJEDYNCZE 

Krazniki stabilizujaceTru-Trac to unikalny i opatentowany system, wyprodukowany z materiałów i elementów najwyższej jakości. Wprowadzenie produktu na rynek zostało poprzedzone okresem intensywnych badań oraz testów jakościowych. Tru-Trac System został przetestowany w instalacjach na całym świecie. Rolki Tru-Trac mają swoje zastosowanie w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Afryce i Europie gdzie odniosły duży sukces.

Bezobsługowa rolka wyrównująca bieg taśmy TruTrac ma zastosowanie przy niemal wszystkich standardowych szerokościach taśmy, jak również może być wyprodukowana pod indywidualne wymagania odbiorcy. Rolki samonaprowadzające Tru-Trac pokryte są zwulkanizowaną na gorąco okładziną gumową. Konstrukcja dwu-łożyskowa gwarantuje optumalne uszczelnienie. 

Więcej…

 

NAPRAWA TAŚM GUMOWYCH

naprawa taśm gumowych

PERMA-FLEX SLF 200 to oparty na poliuretanie dwukomponentowy system zawierający w 100%części stałe, zaprojektowany z myślą o naprawie taśm gumowych, taśm przenośników z PVC i okładzin.

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

  • długotrwałe, stałe łączenie oraz elastyczną powieżchnię.
  • maksymalna twardość wynosząca 60 Shore'a typu A, nie twardnieje ani nie rozwarstwia się z czasem.
  • wyjątkowe właściwości elastyczne i wartość przyczepności w przypadku zastosowania z podkładem PF-84.
  • materiał utwardza się w temperaturze pokojowej  w ciągu 2 minut, oraz można go przeszlifować już po 30 minutach. 

 

Czytaj więcej

Więcej…

 

 

KRĄŻNIKI HDPE

KRAZNIKI HDPE 5Krążniki HDPE to kompletnie nowe opatentowane wysokowydajne krążniki transportujące wykonane z tworzywa sztucznego (polietylenu). Specjalne tworzywo z którego jest wykonana piasta oraz płaszcz sprawia że krążnik jest odporny na zużycie i o 55%lżejszy od krążników stalowych. Zastosowanie tworzywa sprawia że krążniki mają wyjątkowe właściwości i mogą być stosowane w specjalnych zastosowaniach. Jedną z głównych zalet jest ich cichobieżność, potrafią obniżyć hałas nawet o 10 dB w porównaniu do standardowych krążników dzięki temu są idealnym rozwiązanie w pomieszczeniach zamkniętych np. w betoniarniach, fabrykach szkła, sortowniach odpadów itp.

Więcej…
Połączenia mechaniczne
Szukasz połączenia zgłoś się do nas
Okleiny wałków
Największy wybór
Taśma łukowa Twenteflex
Najlepsza na rynku stalowa taśma do przenośników spiralnych
HS-2000
Taśma łukowa HS-2000 dzięki zwartej konstrukcji gwarantuje stabilną pracę oraz wyeliminowanie prostego odcinka niezbędnego do prawidłowej pracy standardowych taśm łukowych. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić miejsce oraz zmniejszyć koszty
VOLTA zębate
Wyeliminuj poślizg
Taśma łukowa HS-2200
MOTOREDUKTORY STIEBEL
NIEZAWODNA PRACA W NAJCIĘŻSZYCH WARUNKACH
Taśmy do solarek
WYJĄTKOWO WYTRZYMAŁE TAŚMY DO SOLAREK
Taśmy modułowe do produkcji kartonów